Condor Arvuti on Condor OÜ poolt komplekteeritud 3 aastase garantiiga kõrgeima kvaliteediga lauaarvuti. Pakume ka hoolduslepingut millega pikendate oma arvuti garantiiaega 5 aastani.

Condor Arvuti tootmises on eelkõige arvesse võetud kliendi soove st. kõik arvutid valmivad nn “rätsepatööna”, komplekteerime arvuti vastavalt teie vajadustele ning eelarvele. Omame 10 aastast kogemust. Uutes Condor Arvuti komplektides kasutame vaikimisi uusimat tehnoloogiat, nii olime esimesed kes võtsid kasutusele nt. Intel Skylake ja Kabylake tehnoloogia, DDR4 muutmälud jne, sellega tagame pikema arvuti ekspluatatsiooni ning suurema järelturu väärtuse. Condor Arvutiga tuleb kaasa 24/7 tasuta klienditugi ning 3 aastanelimiteerimatta garantii mida on võimalik pikendada kuni 5 aastani koos hoolduslepinguga. Condor Arvuti garantiid eristab teiste tootjate omast just see, et me ei piira kliendi võimalusi oma arvutis ise muutusi teha, sinna detaile lisada, vahetatud detaili müüa jne. ehk lühidalt öeldes vaatleme igat detaili eraldi nt kui asendate komplektis oleva kõvaketta ning müüte vana siis ei mõjuta see ülejäänud komponentide garantiid mis on alati vähemalt 3 aastat.

Condor Arvuti jagame 6 klassi

 • Kodukasutajale – piisavalt võimas meelelahutuskeskus, segu mängu ja kontoriarvutist. Vaata filme, mängi lihtsamaid mänge ning surfa internetis ning kui sellekõrvalt aega üle jääb saab tehtud ka kõik kontoritööd. Paneme rõhku vaiksele töörežiimile ning pikale kasutusajale, arvuti võimalik uuendada piisavalt võimsaks mänguarvutiks kui valida standardne korpus, küsi lisa meie klienditeenindajalt. Pakume kõiki korpusetüüpe alates üliväikestest “Intel stick PC” kuni full towerin.
 • Kontorisse – võimekas arvuti kõigiks kontoritöödeks olles samalajal hiirvaikne. Võimalus töö kõrvalt mängida lihtsamaid mänge ning vaadata 4k kvaliteedis filme. Tõhustatud kaitsefunktsioonid nagu tolmu, pikse, elektrilöögi, staatika jne. teevad sellest arvutist tõelise tööjaama nõudlikule kasutajale. Soovitame meie BRIX seeria arvuteid mida on võimalik paigaldada monitori tagaküljele.
 • Mängurile – nagu nimest näha läbinisti loodud mängimiseks. Kasutame ainult GAMER seeria komponente. Tõhustatud jahutussüsteem, täielikult ülekiirendatav ning muud hästivalitud  komponendid. Alustame Intel i5 prosest ning 16GB kiiretest DDR4 muutmäludest. Kasutame nVidia GTX seeria OC e. juba tehases ülekiirendatud graafikakaarte.  SSD ketas koos kiire 2TB kõvakettaga, piisavalt ruumi mängudele, videotele, muusikale jne. Võimalik valida paljude eri korpuste vahel.
 • Arvutiparkidess – kliendi soovidest lähtuvad arvutid. Vaiksed, kiired, töökindlad.
 • Eritingimused – arvuti raskeveokisse, harvesteri, traktorisse? Töökotta, puidutšehhi või keldrisse? Leiame lahenduse. Teeme töökindla, tolmukindla, ilmastikukindla, vibratsioonikindla masina vastavalt teie vajadusele.
 • Alates 2017 aastast S seeria – selles seerias pöörame eriti suurt tähelepanu disainile ja jõudlusele, S seeria arvutid on saadaval I3,I5,I7 ja XEON 7nda põlvkonna protsessoritega millel kõrgema klassi õhk või vesijahutus ja uute Intel kiibistikel baseeruvate emaplaatidega, kõvaketastest kasutame OS jaoks SSD või m.2 SSD 250GB+ draive ning muutmälu saab minimaalselt olema 8GB DDR4, S seeria masinate toiteplokid vastavad 80+ efektiivsuse standardile ja on varustatud mitmete kaitsesüsteemide ning 14cm ülivaikse jahutiga. S seeria masinatega anname kaasa 1 aasta tasuta hoolduse (tarkvara, tolmupuhastus) samuti pakume soodsat hoolduslepingut ja renditeenust. Renditeenus on saadaval juriidilistele isikutele koos hoolduslepinguga.
  Kaasa tuleb piiranguteta 3 aastane Condor garantii mida on võimalik pikendada hoolduslepinguga 5 aastani.

Soovitame osta arvuti koos ehtsa Windows 10 operatsioonisüsteemiga, samuti pakume ka ehtsat Windows 7 tarkvara ning Linux vabavaralisi operatsioonisüsteeme. Võimalik kasutada ka ehtsat Windows XP tarkvara. Erandjuhul leiame ka võimaluse kasutada MS Windows varasemaid variante nagu 98/2k/ME

Mõned selgitused ja soovitused

Millist protsessorit valida?

Intel või AMD? Soovitame Intel protsessoreid, Intel on tõestanud oma töökindlust ja vastupidavust aastate jooksul samuti on Intel protsessorid võimsamad ning väiksema voolutarbega mis alandab CPU temperatuuri ning seeläbi teeb kogu komplekti töö vaiksemaks.

Milline kiibistik? H või Z või X või Q?

See on tõenäoliselt suurim katsumus arvuti emaplaadi valimisel ning tekitab ka enim küsimusi, et mis vahe neil tegelikult ka on.

Kui te olete tavakasutaja ning ise BIOS-is muutusi teha ei soovi ning ülekiirendada ei plaani pole tegelikult kiibistikul vahet. Kasutades sama CPU ja graafikakaarti ei anna üks teise üle tuntavat jõudluse eelist. Samas erinevad kõik kiibistikud laiendus ja mälupesade arvu poolest, sellest allpool. Kokkuvõttes

  • H-kiibistik on tavakasutajale nii koju kui kontorisse, ei paku erilisi või mitte mingit CPU või mälude ülekiirendamist sõltuvalt emaplaadi tootjast.
  • B-kiibistik ja Q-kiibistik on suunatud äriliseks ehk “business” kasutamiseks. Sisaldab väikeettevõtte mooduleid ning virtualiseerimis võimalusi, Q kiibistik sealhulgas ka kaughaldust. Ei paku ülekiirendamise võimalusi
  • Z-kiibistik Inteli nn top kiibistik, pakub rohkelt ülekiirendamise võimalusi ning suunatud eelkõige K lõpuga CPU-dele. Hea valik kui soovite komponente ülekiirendada. Siinkohal peab tähelepanu pöörama ka arvuti jahutussüsteemile sest nt tehase CPU jahutusega ülekiirendamist ei soovita.
  • X-kiibistik on mõeldud extreme seeria CPU-dele tavaliselt socket 2011. Pakub rohkelt seadistusi BIOS-is ning mõeldud tõsisele mängurile ning entusiastile.
Z170 H170 H110 Q170 Q150 B150
HSIO Lanes 26 22 14 26 20 18
Chipset PCI-e Lanes x20 3.0 x16 3.0 x6 2.0 x20 3.0 x10 3.0 x8 3.0
PCI-e 3.0 Config 1 x16 1 x16 1 x16 1 x16 1 x16 1 x16
2 x8 2 x8
1 x8 + 2 x4 1 x8 + 2 x4
CPU Overclocking Yes No No No No No
Memory Channels 2 2 2 2 2 2
DIMMs per Channel 2 2 1 2 2 2
Native SATA 3.0 Ports 6 6 4 6 6 6
Max USB Ports 14 14 10 14 14 12
Max USB3.x Ports 10 8 4 10 8 6
Intel SRT Yes Yes No Yes No No
RAID 0/1/5/10 Yes Yes No Yes No No
RST via PCI-e 3 2 3
Independent Displays 3 3 2 3 3 3
Smart Sound Yes No No Yes Yes Yes
Intel SBA No Yes No Yes Yes Yes
Intel SBB No Yes Yes Yes Yes Yes
I/O Flexibility Yes Yes No

Mälud, DDR4 või DDR3? Mälu kiirus?

Üldjuhul vahet pole, mälu kiirus ei anna märgatavat jõudlusevahet, siiski komplekteerime oma masinad alati viimase tehnoloogia hetkel DDR4 mäludega kuna nii suureneb järelturu väärtus ning arvuti üldine ekspluatatsiooni aeg.

Graafikakaart nVidia või AMD?

Meie soovitus on nVidia. Graafika kaardi puhul võib väita, et jõudluse määrab hind, mida kallim seda parem. Soovitame tehases ülekiirendatud OC seeria kaarte.

Kõvaketas SSD? HDD?

Meie soovitus – mõlemad koos. SSD Windowsi ja enim kasutatavate programmide ja mängude jaoks, HDD failide ja vähemkasutatavate programmide jaoks. Pakume eri lahendusi oma arvutites, küsi lisa klienditoelt.

PSU e. toiteplokk

Toiteplokkide tootjaid ja turul olevaid mudeleid on palju ja igas hinnaklassis. Võimsuse poolest tuleks valida vastavalt vajadusele, kontori ja koduarvutitesse piisab 500W ning mängu arvutitesse 600-700W X-kiibistikugamasinasse soovitame alates 800W. Arvestama peab ka arvuti kasutamise aega kuna toiteplokk kaotab oma võimsust aja jooksul. Arvutit komplekteerides hindame arvuti võimsusevajadust ning kui kaua plaanitakse arvutit kasutada. Condor Arvutite kasulikuks elueaks planeerime üldjuhul min 7 aastat.

Korpus

Vastavalt kliendi soovile. Silmas pidada siiski jahutusomadusi ning toiteploki asukohta. Kui õhu võtt toimub põranda lähedalt peaks arvutit tolmust puhastama tihedamalt kui tavaliselt.

Jahutus

Condor Arvutites kasutame ainult kõrgema kvaliteediga õhk või vesijahutust. Oleme välja töötanud SilentWing jahutuspaketi mida kasutame vaikimisi kõigis meie arvutites. SilentWing jahutus on tõhus ning ülivaikne. Õhuvool arvuti korpuses on optimaalne ning läbimõeldud. Müratase on tunduvalt väiksem kui teiste tootjatel.

Share this Page