Toetame Varjupaikade MTÜ Võru Loomade Varjupaika erinevate projektide, auhindade ning kampaaniatega. Loe allpoolt täpsemalt. Külasta kindlasti Varjupaikade MTÜ kodulehte http://www.varjupaik.ee/ ning Facebookis https://www.facebook.com/VarjupaikadeMTY.

Vastseliina Maarahva Laat 2017 õnneloos

Tänavusel (2017) aastal toetasime Võrumaa Loomade Varjupaika Vastseliina laadal õnneloosi auhindadega. Iga pileti ostnu sai lisaks õnneloosi auhinnale kaasa arvuti tolmust puhtaks koos uue termopastaga MX-4 paketi väärtuses 15€.

MX-4 termopasta mida kasutame oma töös on saanud laialdase tunnustuse ning hinnatud mitmete ekspertide, tehnikaajakirjade ja nõudlike kasutajate poolt oma vastupidavuse ning pika eluea tõttu

Ka õnneloosi piletid olid meiepoolt kujundatud ja trükitud.

Võru Loomade Varjupaiga kaamera

24.05.2017 paigaldasime Võru Loomade Varjupaigas kaamera millelt on näha heade töötajate ning vabatahtlike töid ja tegemisi kui ka varjupaiga asukaid. Selle päeva loeme üheks eriti kordaläinud päevaks kuna lisaks kaamera paigaldusele saime suhelda ka toredate loomadega. Külastame varjupaika ka edaspidi.

Pilti kae lehelt:

http://animalslife.net/varjupaikade-shelter-2/

Osta.ee oksjonid Varjupaikade MTÜ heaks

OSTA.EE vahendusel toetame Varjupaikade MTÜ tegevust heategevuslike oksjonitega. Infot käimasolevate oksjonite kohta leiate infot meie fesari lehelt või Osta.ee keskonnast. Ostes oma arvutile hoolduse paketi läbi OSTA.EE keskkonna saate soodsa tehingu ja mis kõige tähtsam toetate varjupaigas kodu ootavaid loomi.

Siit leiad Võrumaa Teataja poolt korraldatud kampaaniad ja mängud millele oleme auhinnad välja pannud

Võrukaela 2017 aastamäng

Nagu ka eelmisel, 2016, aastal oleme taas Võrukaela aasta mängu 2017 üheks sponsoriks. Aasta mängu auhinnapagasit näed juureolevalt pildilt. Jaga seda teadet neile, kes sooviks või kelle laps(ed) sooviks sellest mängust osa võtta. Loosimised toimuvad Võrukaela grupis https://www.facebook.com/groups/915507458534922/, nii et kindlasti liitu ka selle grupiga!
Condor OÜ meeskond soovib kõigile head loosiõnne.

Meiepoolt sellel aastal igal kuul 15€ kinkekaart ning aasta lõpus 200€ kinkekaart.

Võrukael 2017
Share this Page